Ankara Bilgisayar ServisiAnkara Laptop tamiriLaptop Yedek Parça

Balgat Bilgisayar servisi

Balgat Bilgisayar Servisi: Bilgisayar, Laptop ve Notebook Tamir konularında uzman olan ve Ankara'nın en donanımlı firması olarak hizmetlerimize her geçen gün dahada güçlenerek devam etmekteyiz. Balgat bilgisayar servisi olarak Acer Dell Asus Hp Lenovo Toshiba Msi ve diyer Notebook, Laptop ve bilgisayarlarınızın her türlü arızasını, sorunlarını hız bir şekilde gidermektedir.

Balgat Bilgisayar Tamiri

Balgat Bilgisayar tamiri

Her marka bilgisayar ve Laptop Acer Dell Sony vaio Hp Asus Toshiba Lenovo, gibi Notebookların her türlü arızalarını tamirini en hızlı bir şekilde yapmaktadır hizmetlerimiz arasında bilgisayarınızın tüm bakım işlemleri, iç bakım temizliği,  yazıcı tamiri ve kurulumu, virüs temizleme, veri kurtarma, format atmak, ana kart tamiri, ekran kartı ve ekran kartı tamiri, Şarj adaptör satışı, batarya, Led ve Lcd ekran tamiri ve değişimi, ses kartı tamiri ve değişimi, kasa ve menteşe kırılması, değişimi, yazılım ve donanım arızaları, adaptör arızaları, klavye değişimi her türlü yedek parça değişimi satışı ve tamiri hizmetlerini yapmaktayız.

Şirketler ve kamu kuruluşları için verdiğimiz Balgat bilgisayar servisi olarak Firmamızda çalışanlarımızın hepsi konularında eğitimli elemanlardan ve uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Ankara’nın en eski servisi ve en iyisi 30 yıldır. 0312 473 76 16