Ankara Bilgisayar ServisiAnkara Laptop tamiriLaptop Yedek Parça

Kızılay Bilgisayar Servisi

Ankara ve çevresine en kaliteli hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Bilgisayarlarınızda oluşan Led ve Lcd ekran kırılması, ana kart tamiri ve değişimi, Chip değişimi, ekran kartı tamiri ve değişimi, klavye sorunları, Ram arızası ve değişimi, hard disk değişimi, format atma, virüs temizleme, bakım anlaşmaları, veri kurtarma, Şarj adaptör satışı kısaca sorunlara A dan Z ye bilgisayar arızalarının, tamiri, yedek parça değişimi ve satışını Kızılay Bilgisayar Servisi olarak yapmaktayız.

Kızılay Bilgisayar Servisi

Kızılay Bilgisayar Servisi olarak Acer Asus Dell lenovo Toshiba Sony Vaio Msi ve diyer marka bilgisayarlarınızı servisimizde uzman teknisyenlerimiz ile arıza tespiti yapıyoruz. Sizleri arızası ve ücreti konusunda bilgilendirerek, onayınız olur ise tamiri ve bakım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarlarınızı en kısa zamanda ilk günkü gibi performansı ile teslim ediyoruz.

Kızılay bilgisayar Servisi olarak ilk amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. 30 yıldır servis sektöründeyiz, bunun sebebi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesi ve bize olan güvenlerine bağlıyoruz. Bilgisayar, Laptop veya Notebooklarda oluşan arızalar artık canınızı sıkmasın, çünkü Kızılay bilgisayar servis firmamız eğitimli elamanlarımızla her zaman yanınızda olacaktır. Bilgisayarlarla ilgili Her konuda bilgi almak ya da hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızı arayabilir veya bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Laptop Yedek Parça

  • Kızılay Acer servisi   Kızılay Dell servisi   Kızılay Asus servisi  Kızılay Hp servisi    Kızılay Samsung servisi   Kızılay Toshiba servisi  Kızılay Sony vaio servisi  Kızılay Msi servisi   Kızılay Datron servisi  Kızılay Casper servisi  Kızılay Fujitsu servisi    Kızılay Exper servisi   Kızılay Lenovo servisi

  • Kızılay Laptop Servisi

    Kızılay Bilgisayar Servisi

    Kızılay Notebook Servisi