-

Ankara Bilgisayar ServisiAnkara Laptop tamiriLaptop Yedek Parça

Ekran Kartı değişimi

Ankara içerisinde yıllardır bilgisayarın hemen her alanında sizlere hizmet vermekte olan firmamız, bu aşama da; ekran kartı tamiri ya da ekran kartı değişimi gibi konularda da duyabileceğiniz her türlü ihtiyaca sorunsuz bir biçimde cevap vermektedir. Bu nedenle de herhangi bir sorun yaşamadan en kısa süre içerisinde firmamız ile iletişime geçerek var olan tüm ekran kartı sorunlarınızı gidermeniz mümkün durumda olabilir.

                               Laptop ve Bilgisayar Ekran Kartı

Ankara Laptop Ekran Kartı Tamiri

Malum, bir bilgisayar için ekran kartı oldukça önemli olan en temel parçalardan biri olmaktadır. Çünkü, ister oyun oynama esnasında, ister normal bilgisayar içerisinde işlerinizi yaparken ekran kartı sayesinde bilgisayarın içeriği sizlere yansır. Eğer ekran kartınız ne kadar kaliteli ve sorunsuz olur ise oynadığınız oyunlardan zevk almak ya da ekrandan bilgisayar içerisinde ki tüm bilgileri görmek çok daha net ve kaliteli olacaktır. Bu nedenle de Ankara Ekran kartı tamiri ya da Akran ekran kartı değişimi yapmakta olan firmamız sayesinde ekran kartı bozulması ya da en ufak sorununda bizimle iletişime geçerek sizde çözüm bulabilirsiniz.

Ankara Notebook Ekran Kartı Değişimi

Firmamız, her türlü laptop, notebook ya da masaüstü için ekran kartı stoğuna sahip durumdadır. Bu nedenle de bilgisayarınıza uygun olan ekran kartı dilediğiniz zaman var olan sorunlu ya da hasarlı ekran kartı ile hızlı bir biçimde değiştirilerek size teslim edilir.

Hp Ekran Kartı
Asus Ekran Kartı
Toshiba Ekran Kartı
Acer Ekran Kartı
Dell Ekran Kartı
Sony vaio Ekran Kartı
ve diğer tüm markalar…

Ankara Bilgisayar Servisi

Marka bağımsız özel servis olaraktan vermiş oluğumuz hizmetlerde müşterilerimizin Acer  Asus  Dell    Hp  Vaio  Toshiba    Lenovo ve diğer marka Dizüstü bilgisayarlarını güvenilir bir şekilde Bilgisayar Tamiri olarak yapılan işin durumuna göre garanti vermekteyiz. Dell Acer ve Sony laptoplarda Ekran Kartı chipset değişiminde Hp ve Toshiba laptoplarda ekran kartı çipi değişiminde 3 ay garanti vermekteyiz.

Uzmanlık alanlarımız arasında Bilgisayar Tamiri ve Teknik Servis Hizmeti olduğu gibi Dell Toshiba Sony Hp Acer marka dizüstü bilgisayarların Yedek Parça satışı ile de  siz Ankara’da ikamet eden müşterilerimize Ankara bilgisayar tamiri olarak hizmet vermekteyiz.

Laptop Ekran Kartı

Notebook Ekran Kartı

Bilgisayar Ekran Kartı