Ankara Bilgisayar ServisiAnkara Laptop tamiriLaptop Yedek Parça

Ankara Laptop Servisi

Ankara Laptop Servisi: Teknik Servisimizde Tüm marka laptop ve bilgisayarların tamir, bakım ve parça değişimleri konularında uzun yıllardır uzman olan teknisyen arkadaşlarımız tarafında garantili ve hız bir şekilde yapılarak cihazlarınız sizler ilk güngük performansında teslim edilmektedir.

Ankara Notebook Servisi: Teknik Servisi olarak Hp Asus Acer Msi Lenovo Toshiba Dell Monstar ve diğer marka laptoplara garantili hizmet ve yedek parça tedariği yapmaktayız.

                               Ankara Laptop Servisi

Laptop Tamiri Ankara

Laptop temel olarak iki farklı grupta incelenir. Birincisi donanım, ikincisi de yazılım. Donanım Laptopun fiziksel parçalarına denmektedir. Lcd ve Led Ekran > Anakart > Ekran Kartı > Hdd > Ram > Şarj Adaptörü > Batarya > Pil Klavye ve daha bir çok parça gibi pek çok farklı fiziksel parça donanımın içine girmektedir. Bunun yanında diğerlerinden de farklı olarak yazılım kısmı da vardır.

Yazılım kısmı donanım parçalarının kullanılmasında yaramaktadır. Yazılım da iki kısma ayrılmaktadır. Birincisi uygulama yazılımları, ikincisi ise sistem yazılımlarıdır. Word gibi bir takım programlar uygulama yazılımlarına örnek olarak verilebilir. Windows, Linux gibi işletim sistemleri de sistem yazılımlarına örnek olarak verilebilir. Bu bağlamda her iki ayrı sınıfta da bir takım problemler bazen meydana gelebilmektedir.

Mesela bir elektrik kesintisi hakkında misal verelim. Bazen öyle olur ki sıkça tekrarlanan elektrik kesintilerinde bilgisayarın işletim (windows) sisteminde çökme meydana gelebilmektedir. Bu çökme bazen de virüs gibi sebeplerle de meydana gelir. Virüsler uygulamaları bozabilmekte bazen sistem yazılımlarını da çalışamaz hale getirebilmektedir.

Notebook Tamiri Ankara

Ankara Notebook Tamiri: Notebooklarda Donanım sorunları: Donanım problemlerinde örnek olarak yine elektrik hataları verilebilir. Ciddi elektrik kesintileri ya da voltaj hataları gibi durumlarda donanım parçaları hasar görebilir. Kırılma gibi fiziki unsurlarda da bu tür durumlarla sıkça rastlanılmaktadır. Bu gibi durumlarda panik yapmanıza gerek yoktur. “acaba ne yapacağım? Nasıl problemi giderebileceğim” gibi sorularla kafanızı yormanıza da gerek yoktur. İşin uzmanına işinizi verdiğiniz takdirde çok rahat bir şekilde probleminizi gidereme fırsatını elde edebileceksiniz.

Profesyonel Laptop Tamiri

Ankara Laptop Tamiri: Sizlerde Laptop tamirinde Profesyonel hizmet almak istiyorsanız Sizleri bundan dolayı Ankara'da faliyetlerine devam eden Laptop Tamiri yapmakta olan firmamıza davet ediyoruz. Laptop Tamir Firmamız sizlere her daim destek olmakta ve her türlü Laptop sorunlarınızı gidermeye çalışmaktadır. Alanında tecrübe sahibi olan teknik bir ekiple çalışan firmamız; Laptop arızaları yazılımsal ya da donanımsal olduğunun tespitini yapmakta ve bu tespit neticesinde problemi profesyonel bir şekilde gidermektedir.

Ankara Bilgisayar Tamiri: Firmamızdan alacağınız hizmet neticesinde zaten ne kadar kaliteli bir şekilde probleminizin giderildiğinin farkına varacaksınız. Bundan ötürü olarak alacağınız hizmet neticesinde bilgisayarınızı daha dikkatli bir şekilde kullanabilmeniz için gerekli olan tavsiyeleri de almış olacaksınız. Ankara Bilgisayar servisimiz sizlerin daima hızlı ve garantili servis hizmetlerinde yanınızda olmaktadır.