Ankara Bilgisayar ServisiAnkara Laptop tamiriLaptop Yedek Parça

Öveçler Bilgisayar Servisi

Öveçler Bilgisayar Servisi: Bilgisayar Notebook, Laptop Projeksiyon arızaları firmamızda teknisyenlerimiz tarafından kısa sürelerde arızaları halledilmektedir, Ankara firmamızın teknik destek hizmetleri arasında olan Öveçler bilgisayar servisi sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Bilgisayar tamirinde kullanıcılar için en önemli unsur önce güvendir. Bazı servislerde hiçte hoş olmayan işlemler yapıldığını duymaktayız. Öveçler bilgisayar servisi olarak önce güven sonra kalite ve uygun fiyat prensiplerimizden sadece biridir.

Öveçler Bilgisayar Servisi

Müşteri memnuniyetinde Ankara’da ilki yapan firmamız tamiri yapılan cihazlardan memnun kalınmaması durumunda ücreti iade garantisi veren tek firmadır. 30 yıllık tecrübe bizlere her zaman müşteri memnuniyetinin yaptığımız işte kalıcı olmak anlamına geldiğini çok iyi bilmekteyiz.

Öveçler Bilgisayar Tamiri

Öveçler Bilgisayar servisi olarak, Kısaca Hizmetlerimizi özetleyecek olursak Acer Asus Dell Toshiba Sony vaio Lenovo Hp Laptop Notebook Bilgisayar tamiri bakımı ve yedek parçalarının teminidir, Şarj cihazı, Batarya, Led ve Lcd Ekran değişimi ve tamiri, anakart, ekran kartı, ses kartı elektronik kart tamiri, Ram, Harddisk, kasa, menteşe değişimi, klavye değişimi.

Bilgisayar Yedek Parça

Öveçler Acer servisi > Öveçler Dell servisi > Öveçler Asus servisi > Öveçler Hp servisi > Öveçler Toshiba servisi > Öveçler Sony vaio servisi > Öveçler Bilgisayar Servisi > Öveçler Msi servisi > Öveçler Fujitsu servisi > Öveçler Monster servisi