Ankara Bilgisayar ServisiAnkara Laptop tamiriLaptop Yedek Parça

Ankara Toshiba Servisi

     Toshiba Laptop ve Notebooklarda oluşan tüm arızalarda Ankara Toshiba Servisi olarak uzman elemanlarımız tarafından çok kısa sürelerde tamirleri ve bakımları yapılmaktadır.

     Toshiba Laptoplarda Ücretsiz arıza tespiti, Toshiba Servisimizde Laptopların sorun ve arızalarının tespiti teknik servis elemanlarımız tarafından kısa sürelerde yapılmaktadır, çıkan sorunlar ve yapılması gerekenler kullanıcıyla paylaşılır Kullanıcının onay vermesi durumunda teknik servis bölümüne alınarak arızalı ve bakımları yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

                               Toshiba Laptop Servisi Ankara

Ankara Toshiba Laptop Servisi

     Toshiba Laptopların tamiri yapıldıktan sonra bakımlarıda yapılmaktadır. Toshiba Laptop ve Notebooklarda bakım iki aşamadan meydana gelmektedir, birincisi alt kasa bakımıdır kasa sökülerek başta fan grubu sökülerek bakımı ve yağlanma işlemleri yapılır daha sonra işlemciler ve chiplerin üzerinde ısıyı daha rahat iletmeleri için kullanılmış olan izolatörlerin değişimi yapılır son olarak ana kart üzerine takılı olan parçaların soket, fiş, flexsi kabloların okdidasyon işlemleri yapılır bu bakım sonrası bilgisayarda çok ciddi derecede performans artışının yanı sıra Laptopta aşırı ısınmaların tamamen ortadan kaldırmaktadır.

     İkincisi ise yazılımsal bakımdır buradaki işlemler yazılımda olan hataların ve bulaşan virüslerin tespiti yapılarak hatalı olan yazılımlar giderilerek bulaşmış olan virüslerinde silinmesiyle ikinci aşamada bitmiş olur.

Toshiba Laptop Yedek Parça

Toshiba Laptop Yedek Parça

Toshiba Teknik Servisi  Toshiba Şarj Adaptörü  Toshiba Laptop Batarya  Toshiba Laptop Servisi   Toshiba Bilgisayar Servisi   Toshiba Notebook Servisi > Ankara Toshiba Servisi > Öveçler > Kızılay > Balgat > Dikmen > Çankaya. Toshiba Laptop Lcd Ekran  Toshiba Led Ekran  Toshiba Laptop Anakart  Toshiba Laptop Ekran Kartı  Toshiba Laptop Klavye  Toshiba Laptop Ram  Toshiba Laptop Hdd, Harddisk  Toshiba Laptop yedek parça çeşitleri. Çayyolu Yenimahalle Çukurambar Sincan İncek Emek Elvankent Eryaman Etimesgut Bahçelievler Batıkent Demetevler Etlik Gaziosmanpaşa Gölbaşı Keçiören Pursaklar

Toshiba Laptop Yedek Parça